Uri kutsvaga rice cooker heat plate?
DAVINCI inyanzvi yekubika mupunga yekudziya ndiro yekugadzira ndiro vagadziri uye vatengesi muChina, inyanzvi mukupa ONE STOP SOLUTION CUSTOM SERVICE.
| Material | Aluminium Alloy |
| Simba | 4000W |
| Voltage | 220-240V |
| Kunze Diameter | 380mm |
| Mukati Diameter | 42-43mm |
| Contact Distance | 154mm |
| Inowanikwa Weight Range | 4300-4400g |
| Application | Industrial rice cooker |
| Capacity | 400,000-500,000 kubuda / mwedzi |
| Delivery Date | 10-15 Mazuva |
| MOQ | 300pcs |


Zvakanakira zve4000W Industrial Rice Cooker Hot Plate
1.Even Heat Dissipation:Magadzirirwo ayo einjiniya anovimbisa kuti kupisa kunogoverwa zvakaenzanapamusoro pekubikira, zvichideredza njodzi yemupunga wakabikwa zvisina kuenzana.
2.Hupenyu Hwesevhisi Yakareba:Iyo inopisa ndiro yakagadzirwa yakasimba ADC12 zvinhu, iyo inokwanisakuzadzisa zvinodiwa zvekushandiswa kwemaindasitiri, nokudaro zvichikurudzira kushanda kwayo-kunogara kwenguva refu.
3.Safety Matanho:Iyo inopisa ndiro ine mabasa ekuchengetedza akadai sekudzivirira kupisauye otomatiki kudzima, ichipa pamberi kuchengetedzeka kwevashandisi nemidziyo.
4.Effortless Kuchengeta:Dhizaini yendiro inopisa inorerutsa kuchenesa nekugadzirisanzira,kusimudzira kurerukirwa kwemushandisi.
5.Kusiyana-siyana:Yakagadzirwa kuti igadzikane zvakanaka hukuru hwakasiyana uye marudzi emapoto emupungainonyanya kushandiswa mumamiriro eindasitiri.
6.Kushanda Kwenguva:Iyo inopisa ndiro inoshandisa simba rayo repamusoro uye kukurumidza kupisa kugona kukuwedzera kugadzirwa kwekicheni nekuderedza nguva yekubika.
4000W Industrial Rice Cooker Hot Plate Production Line

Kana uchidatsika mupunga cooker kudziyisa ndiro, Titumire zvakatemwa zvaunoda, Isu tinokupa iwe yakakodzera mupunga wekubika kupisa ndiro.
Kana uchidavhura fekitorimuguta rako, tinogona kukupa iwemutsara wakakwana wekugadzira ndiro yekupisa.
Hot Tags: 4000w indasitiri yemupunga yekubika inopisa ndiro, China 4000w indasitiri yemupunga cooker inopisa ndiro vagadziri, vatengesi




