Products Description
| Material | Aluminium Alloy |
| Simba | 1300W |
| Voltage | 220V, 230V (Inogona kugadzirwa) |
| Kunze Diameter | 198mm |
| Mukati Diameter | 42-42.5mm |
| Contact Distance | 155cm |
| Inowanikwa Weight Range | 530-600g |
| Application | Industrial rice cooker |
| Capacity | 400,000-500,000 kubuda / mwedzi |
| Delivery Date | 10-15 Mazuva |
| MOQ | 300PCS/Muenzaniso |
Product Advantages
1. Kubika nekumhanya kwemheni: 1300W Rice Cooker Heating Plate ine kupisa kwekukurumidza kunoderedza zvakanyanya nguva inodiwa kubika.
2. Expert-level performance: Designed to handle large quantities of food or frequent use, ensuring optimal results every time.
3. Mabikirwo akasiyana-siyana: Kuzvirumbidza kwakasiyana-siyana uko kunokwanisa kuenderana nemhando dzakasiyana dzemabikirwo, zvichiita kuti ive yekufamba-nechokushandisa chezvekudya.
4. Upenyu hurefu hwechigadzirwa: Choto chedu chekuchembera chepamusoro zvinobudirira kubvisa mhute yemvura uye inosimbisa chimiro chemukati chendiro yekupisa, ichivimbisa kuti ndiro yekupisa inoramba yakasimba pasi pekushisa kwepamusoro kusvika ku380 degree.
5. Personalized kudziyisa mhinduro: Isu tinopa ailored kupisa mahwendefa anogona customized kusangana chaiwo mutengi zvinodiwa, kusanganisira deformation tembiricha uye chimiro, nechokwadi optimal performance uye kunyatsoshanda.
5. Personalized kudziyisa mhinduro: Isu tinopa ailored kupisa mahwendefa anogona customized kusangana chaiwo mutengi zvinodiwa, kusanganisira deformation tembiricha uye chimiro, nechokwadi optimal performance uye kunyatsoshanda.

Sei tichisarudza mahwendefa edu ekudziya?
1. 20 Makore eUnyanzvi Hwekugadzira, Hunhu Hwakavimbika
Isu tine hunyanzvi mukugadzira zvinhu zvekudziya uye kupisa mahwendefa kweanopfuura makore makumi maviri. Isu tine tekinoroji yakaomesesa uye yakasimba yemhando yekudzora system kuti ive nechokwadi chekuti chigadzirwa chose chinosangana nemhando yepamusoro.
2. -zvemhando yepamusoro, kushanda kwakagadzikana
Waya yekudziya: Yedu 1300W Rice Cooker Heating Plate inoshandisa-brand inozikanwa kuti tive nechokwadi chekudziya nekusimba.
Magnesium poda: Yepakati-tembiricha formula, yakasimba antioxidant, uye hupenyu hwesevhisi hwakawedzerwa
Heating plate: Kanda kubva kuADC12 aruminiyamu ingots, kupisa{1}}kusingachinji uye kunhuwa-pasina panguva yekushandisa
Yakagadzika cheni yekugovera: Kupfuura makore gumi nematatu ekubatana nemusimboti raw material suppliers, kuve nechokwadi chinowirirana mhando.
3. Ongororo ina dzakasimba: Batch yega yega yemapuleti ekudziya anopfuura mana makiyi emagetsi uye bvunzo dzekuramba:
✔ Kupisa coil kuongorora
✔ Tumira-kuongorora kuzadza hupfu
✔ Tumira-kuderera kwekuongorora
✔ Tumira-cast plate test
4. Flexible customization kusangana nezvinodiwa nevatengi
Simba/voltage: Inoenderana nezviyero zvepasi rose (110V-240V)
Magadzirirwo emakadhi: Saizi inogoneka, chimiro, uye kupeta (kwete-tsvimbo/yakaoma anodized)
Fast prototyping: Samples inowanikwa mukati me7-10 mazuva
5. Hapana muripo we mold, fungai{1}}mahara pamaodha madiki
Yakagadzirira-raibhurari ye mold: Inovhara mhando dzechibikidzo chemupunga, kubvisa mutengo wemupunga kune vatengi
Mirairo midiki inogamuchirwa: Miedzo yemirairo (zvishoma zvidimbu mazana mashanu) inotsigirwa kudzikisa njodzi yekutenga

Hot Tags: 1300w mupunga wekubika kupisa ndiro, China 1300w mupunga wekubika kupisa ndiro vagadziri, vatengesi

