200W Rice Cooker Hot Plate
Products Description
Iyo 200W rice cooker hot plate ishoma-simba rekudziya ndiro. Magadzirirwo ayo uye zvigadzirwa zvakafanana neaya anoshandiswa kune epamusoro-mapuleti ekudziisa magetsi, akadai se700W ne1000W.
Iyi 200W rice cooker hot plate inonyanya kushandiswa mumini electric skillet, zvibiki diki zvemupunga zvinokwana 0.8-1.5L, zvinogadzira yogati isingachinji, uye zvinodziya tii.
Product parameters
| Material | Aluminium Alloy |
| Simba | 200W |
| Voltage | 220-240V |
| Kunze Diameter | 105mm |
| Mukati Diameter | 42-42.5mm |
| Contact Distance | 77mm |
| Inowanikwa Weight Range | 190g |
| Application | mini electric skillets, madiki emupunga anobika |
| Capacity | 400,000-500,000 kubuda / mwedzi |
| Delivery Date | 10-15 Mazuva |
| MOQ | 300PCS |

Zvigadzirwa Zvakanakira
1. Uchishandisa waya yemhando yekudziisa uye yepakati-tembiricha ye magnesium powder, ndiro yekudziisa haina kusimba uye inogara kwenguva refu.
2. Diki undercarriage gap inovimbisa kukurumidza uye kunyange kudziyisa.
3. Simba uye voltage zvinogona kugadziriswa maererano nezvinodiwa nevatengi.
4. Isu tinotsigira kuumbwa kwe mold kunobva pamifananidzo yevatengi kana samples.
5. Inoenderana nezvirambidzo zvemusika pamidziyo yemagetsi ine simba shoma{{1}kuMiddle East neSoutheast Asia.

Production Line
Ndeapi mamwe masevhisianogonaDavinci muchina unokupa iwe?
Takatarisana nekukwira kwemitengo yepasirese uye mitengo yezvinhu, kugadzirwa kwenzvimbo kwave sarudzo yehungwaru yemhando yekudzikisa mitengo. Davinci haingope mapeji ekudziya anopera chete asi inopawo mitsara yekugadzira yakazara turnkey, ichikutendera iwe kukurumidza kumisikidza yakazvimirira kugadzira hunyanzvi uye kuwedzera kukwikwidza kwako kwemusika.
Our core services:
1. Fekitari saiti kukarukureta
2. ROI kuongororwa uye mutsara wekugadzira mutsara
3. Mushure mekunge mutengi asimbisa mutsara wekugadzira, tinotanga kugadzirwa kwemidziyo uye molds.
4. Kana midziyo uye molds zvapera, tinozviedza kuti tive nechokwadi chokuti zvinosangana nezvinodiwa nevatengi vasati vatumira.
5. Kana midziyo yasvika pafekitari yemutengi, tinotumira mainjiniya kuti vabatsire nekuisa uye kugovera ruzivo rwekugadzira, kubatsira vatengi kugadzira zvigadzirwa zvemhando yepamusoro.
6. Chikwata chedu cheinjiniya chinogara chichishanyira fekitori yemutengi kuti ibatsire nenyaya dzemutsara wekugadzira.

Hot Tags: 200w rice cooker inopisa ndiro, China 200w rice cooker inopisa ndiro vagadziri, vatengesi

