2500W Industrial Electric Rice Cooker Heating Element
Products Description
Iyo 2500W Indasitiri Yemagetsi Rice Cooker Heating Element ndeye yakavimbika yekudziya mudziyo wakagadzirirwa kunyatsoita uye nekukurumidza kubika. Mvura yaro ine simba uye dhizaini yepamberi inoita kuti inokurumidza uye kunyange kudziyisa, ichipa mhinduro yakanaka kune akakura-nzvimbo dzekudyira dzakakura nemakicheni emuindasitiri.
Product parameters
| Material | Aluminium Alloy |
| Simba | 2500W |
| Voltage | 220-240V |
| Kunze Diameter | 325mm |
| Mukati Diameter | 42-42.5mm |
| Contact Distance | 128mm |
| Inowanikwa Weight Range | 2300-2500g |
| Application | Industrial rice cooker |
| Capacity | 400,000-500,000 kubuda / mwedzi |
| Delivery Date | 10-15 Mazuva |
| MOQ | 300pcs |


Product Advantage
1.Swift Heating: The 2500w heat element inopa kupisa nekukurumidza uye kune simba, zvakanyanyakuderedza nguva yekubika uye kugovera kune-zvinodiwa zvakanyanya.
2.Professional Performance: Inokodzera makicheni ekutengesa, iyo 2500w yekudziya ndiro inotsigirakuenderera uye kushandiswa nguva nenguva pasina kukanganisa kunaka kwechikafu.
3.Reliable Heating Temperature: Inochengetedza kunyange kupisa tembiricha yezvikwata zvakakura zvemupunga, kudzivirira njodzi yemupunga usina kuibva kana wakanyanyoibva.
4.Quality Assurance: Mahwendefa edu ekudziya anogadzirwa neADC12 uye mhando dzese dzechigadzirwa chedu dzakapfuura.Chitupa cheCCC.
5.Tailored Solutions: The deformation tembiricha uye chimiro kupisa ndiro inogona customizedkusangana nezvinodiwa nevatengi.
Production Line

Iyo 2500W Industrial Electric Rice Cooker Heating Element inopa hupamhi hwepamusoro-, kugona kupisa nekukurumidza uye kuvimbika kwakadzikama, ichipa mhinduro yekudziisa yemhando yepamusoro yekicheni yehunyanzvi nenzvimbo dzekugadzirisa maindasitiri. Kungave kuri-kukubika kwakakura kana kushandiswa kwenguva refu, zvinoenderana nezvido zvako, zvichikupa rutsigiro rwakatsiga rwekuita kwako kugadzira.
Ndeapi marudzi e roce cooker Akakodzera?
Davinci mupunga cooker yekudziya ndiro inogona kushandiswa mumusha wekubika mupunga uye muindasitiri yemupunga yekubika, mutsauko uripo pakati pevaviri vanobika mupunga ndiro simba.

We can supply SKD CKD Rice cooker >>>
Davinci anogona kupa mupunga cooker spare parts uye One Stop Solution Rice Cooker Heating Plate yekugadzira Line. Kana iwe uchida kusimudzira bhizinesi rako kana kuvaka mutsara wekugadzira muNyika yako, Davinci anogona kukubatsira!

Unoda kushanyira fekitari yedu here? Tinogona kupa online fekitorinhanganyaya!
Hot Tags: 2500w indasitiri yemagetsi mupunga wekubika kupisa chinhu, China 2500w indasitiri yemagetsi mupunga wekubika kupisa element vagadziri, vatengesi






