500W Rice Cooker Heating Element
Products Description
Davinci anodada kuunza yedu 500W mupunga wekubika kupisa chinhu, inyanzvi yakagadzirirwa kusangana nezvido zvako zvekubikira. Iyi 500W mupunga yekudziisa yakanyatsogadzirwa uye yakagadzirwa kubva kumusoro-mhando yealuminium alloy zvinhu kuti ive nechokwadi kuti inokupa kuita kwakanakisa uye kuvimbika.
Iyi 500W yekudziya ndiro inokodzera zvibiki zvidiki zvemupunga, mapoto emagetsi, uye mapoto ehutano, akadai se1.2L uye 1.5L huwandu.
Product parameter
| Model | GV-500W |
| Material | Aluminium Alloy |
| Simba | 500W |
| Voltage | 220V, 230V |
| Kunze Diameter | 140mm |
| Mukati Diameter | 42-42.5mm |
| Contact Distance | 97mm |
| Inowanikwa Weight Range | 280-320g |
| Application | Mubiki wemupunga wepamba |
| Delivery Date | 10-15 Mazuva |
| MOQ | 300pcs |

Zvigadzirwa Zvakanakira
1. Kupisa Kunyoro: Inopa zvishoma, kupisa zvishoma, kwakakodzera ndiro dzakapfava.
2 . Kubika chaiko: Kunobatsira kudzivirira kuwandisa kana kupisa.
3. Kushanda Kwesimba: Inopedza simba shoma, zvichiita kuti simba-rishande.
4 . Customized Heating Plate: The deformation tembiricha uye chimiro chekudziya ndiro inogonakuve customized maererano nezvinodiwa nevatengi.
5. Quality Inspection: Zvose zvinogadzirwa zvinopfuura kuongorora kwakakwana ne4times kuedza kusati kwatumirwa.
Attention
1. Ndapota iva nechokwadi chokuti chinhu chinopisa chakaiswa zvakanaka chisati chashandiswa kudzivirira kukanganisa kana kusashanda.
2. Paunenge uchichenesa nekuchengetedza chinhu chekupisa, iva nechokwadi chekutevera mirairo iri mubhuku rekuwedzera hupenyu hwayo.
Mabatiro evatengi
Hunhu Hwaro:Tinovimbisa-zvigadzirwa zvemhando yepamusoro kuitira kuti ugutsikane.
Pa-Kuongorora Kwenzvimbo:Chikwata chedu chehunyanzvi chichaita zvine hungwaru pa-kuongorora kwesaiti kuti tive nechokwadi chekushandiswa kwemhinduro dzakanakisa.
Kushanya Kwemutengi Nguva Dzose:Isu tinogara tichishanya kune vatengi, tichipa emahara tekinoroji kubvunza uye kuraira kuti ive nechokwadi chekuti michina yako inoramba iri mune yakakwana mamiriro.
International Installation Services:Isu tinopa akarongedzerwa epasirese ekuisa masevhisi kuti ive nechokwadi chekuti iwe unogamuchira rutsigiro rwedu rwehunyanzvi pasi rese.
kudziyisa ndiro Production Line

Ndeupi ruzivo rwunodiwa nevatengi kuti vape kune quote?
1. Basic heat plate specifications: uremu, voltage, simba, uye dhayamita.
2. Mifananidzo, kudhirowa, kana sampuli dzemberi uye kumashure kwendiro yekudziya.
3. Parameter kushivirira zvinodiwa kune inopisa ndiro. Semuenzaniso, isu tinodzora kushivirira uremu mukati me ± 5 dhigirii uye voltage mukati ± 5 dhigirii. Kana uine zvaunoda chaizvo, tapota tipe isu. Mainjiniya edu anoongorora zvaunoda uye kuona kana achigona kuzadzikiswa.
4. Zvinodiwa zvekugadzira ndiro yekudziya: oxidation process, ingave ndiro yapendwa.
5. Customization zvinodiwa: kana tsika logo inodiwa.

Hot Tags: 500w rice cooker heat element, China 500w rice cooker heat element vagadziri, vatengesi



